zaloguj się   |    mapa strony   |
RSS

Trójka mistrzem spartakiady

08.01.2013

8 stycznia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 1 w KoĽminie Wlkp. odbyła się IV Zimowa Spartakiada Szkół Podstawowych. W zmaganiach sportowych uczestniczyły dwunastoosobowe reprezentacje wszystkich podstawówek z terenu MiG KoĽmin Wlkp. Zawody zostały zorganizowane przez Gminny O¶rodek Sportu w KoĽminie Wlkp. oraz Szkołę Podstawow± nr 1. Najlepsi zostali nagrodzeni medalami a poszczegolne reprezentacje pucharami i dyplomami. Nagrody wręczyli: Bożena Kulka - dyrektor SP nr 1 oraz Sławomir Gruchała - dyrektor GOS

Wyniki

RZUT PIŁKˇ LEKARSKˇ
I miejsce: Mikołaj Walczak – SP Stara Obra
II miejsce: Stanisław Styburski – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Mikołaj Miękus – SP Borzęciczki
IV miejsce: Norbert Marciniak – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
V miejsce: Kacper Banaszak – SP Borzęcice
VI miejsce: Adam Twardowski – SP Mokronos

WARCABY – dziewczęta
I miejsce: Patrycja Janicka – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Małgorzata Bugajna – SP Borzęcice
III miejsce: Joanna Musielińska – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
IV miejsce: Weronika Fabisiak – SP Borzęciczki
V miejsce: Milena Miernicka – SP Mokronos
VI miejsce: Malwina Półtoraczyk – SP Stara Obra

WARCABY – chłopcy
I miejsce: Stanisław Pestka – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Jakub Kaczyński – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Kacper Olejniczak – SP Stara Obra
IV miejsce: Jakub Szklanny – SP Mokronos
V miejsce: Miłosz Bukowski – SP Borzęcice
VI miejsce: Krzysztof Gad – SP Borzęciczki

STRZAŁ NA BRAMKĘ
I miejsce: Kacper Spychała – SP Mokronos
II miejsce: Witold Szymczak – SP Borzęciczki
III miejsce: Kacper Kubot – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
IV miejsce: Miłosz Pawlik – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
V miejsce: Kacper Bruzi – SP Stara Obra
VI miejsce: Przemysław Maleszka – SP Borzęcice

KRĘGLE
I miejsce: Julia Purczyńska – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Zuzia Kubiak – SP Borzęciczki
III miejsce: Paulina Domagała – SP Borzęcice
IV miejsce: Zuzanna Mrówczyńska – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
V miejsce: Weronika Karwik – SP Stara Obra
VI miejsce: Katarzyna Karolczak – SP Mokronos

TENIS STOŁOWY – dziewczęta
I miejsce: Marcelina szewczyk – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Wiktoria Dłużak – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Karolina Kostuj – SP Borzęcice
IV miejsce: Aga Bruder – SP Mokronos
V miejsce: Aleksandra Talarczyk – SP Borzęciczki
VI miejsce: Alicja Gromadzińska – SP Stara Obra

TENIS STOŁOWY – chłopcy
I miejsce: Kacper Nowak – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Michał Dembski – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Paweł Bruder – SP Mokronos
IV miejsce: Krystian Stencel – SP Borzęcice
V miejsce: Dominik Szajber – SP Stara Obra

SKAKANKA
I miejsce: Martyna Pawłowska – SP Borzęcice
II miejsce: Katarzyna Dymarska – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Patrycja Grze¶kowiak – SP Stara Obra
IV miejsce: Weronika Kowalska – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
V miejsce: Lilianna Mazur – SP Borzęciczki
VI miejsce: Angelina Krawiec – SP Mokronos

SZTAFETA
I miejsce: Zuzanna Sowińska, Wiktoria Marecka, Jakub Lis, Mikołaj Borowczyk – SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: Wiktoria Krysztofiak, Zuzanna Nowacka, Marcin Kasperkowiak, Marcin Musialski – SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: Agnieszka Bruder, Angelina Krawiec, Paweł Bruder, Adam Twardowski – SP Mokronos
IV miejsce: Katarzyna Półrolniczak, Alicja Kowańdy, Wiktor Berus, Daniel Półrolniczak – SP Borzęcice
V miejsce: Sara Fr±ckowiak, Patrycja Grze¶kowiak, Kacper Bruzi, Mikołaj Walczak – SP Stara Obra
VI miejsce: Lilianna Mazur, Jagoda Włodarczyk, Mikołaj Miękus, Krzysztof Gad – SP Borzęciczki

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I miejsce: SP nr 3 KoĽmin Wlkp.
II miejsce: SP nr 1 KoĽmin Wlkp.
III miejsce: SP Borzęcice
IV miejsce: SP Mokronos
V miejsce: SP Stara Obra
VI miejsce: SP Borzęciczki

« powrót